Kurumsal

Isıtan Makine

Yarım Asrı Aşkın Deneyim

Tarihçe

1965

İlk silindirimiz

1959

1959 Yılında BURSA‘da küçük bir atölye olarak kurulan ISITAN MAKİNE, 1970 yılına kadar binlerce adet Kordon ve Silindir Makinesi üretmi ve sobacılara, havalandırmacı ve davlumbaz imalatçılarna ve muhtelif sac-kaporta işleri yapan firmalara satılmıştır. Türkiye’de halen birçok firma günümüzde dahi, o yıllarda satın aldığı makineleri kullanmaktadır.

1970 ve 1980 arasında ISITAN MAKİNE üretimine büyük tip piramit silindir makinelerinin yanında yeni model Kordon Makineleri, Daire Kesme Makasları ve Sıvama Makineleri gibi ürünleri de eklemiş ve 1996 yılında yeniden yapılanarak ilk ihracatını gerceklştirmiştir.

1959 yılından günümüze kadarki dönem içersinde, müşterilerine verdiği deger ve destek ile büyüyen ISITAN MAKİNE şu anda 11.500 m2 kapalı alanda 120 çalışan ile ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Yeni ürünler çıkarabilme yeteneğine sahip olan firmamız günümüzde eski ürünlerine ilave olarak Hidrolik Yatay Presler, 4 ve 3 Toplu Hidrolik Silindir Makineleri, 4 ve 3 Toplu Hidrolik Profil-Boru Kıvırma Makineleri, Motorlu Kenet Makineleri, Caka Makineleri, Hidrolik ve Kollu Köşe Kesme Makineleri üretmektedir.

1971

İlk Motorlu silindirimiz

1975

Ağır Tip Silindir ve İhracatımız

1976

İzmir Fuarında Tüm ürünlerimiz

Isıtan Makine'den

85 Ülkeye İhracat

Tecrübeli pazarlama depatmanımızla 1996 yılından beri İspanya, Yunanistan, İngiltere, Hollanda, Danimarka, Portekiz, İtalya, Mısır, İsrail, Singapur, Almanya, Avustralya ve ABD‘ye ihracat yapmaktayız. Makinelerimizi deneyimli mühendislerimizin kontrolünde üretmekte ve kalite firmamızın ana düşüncesini oluşturmaktadır. Sac işleme makineleri konusunda ihtiyaç duyduğunuz her türlü konuda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz..